COBRA Alarmy

Špičkové autoalarmy renomovaného talianského výrobcu Cobra Automotive Technologies


 Krádež - lukratívny biznis

Podľa štatistík bolo v Európe každý deň ukradnutých 2700 vozidiel. Vo svete je každých desať sekúnd ukradnuté vozidlo.
Táto kriminálna aktivita je pre zlodejov veľmi zaujímavá z dôvodu minimálneho rizika. Aj keď bezpečnostné systémy vyvíjané v posledných rokoch pomohli výrazne znížiť tieto čísla, medzinárodné kriminálne organizácie používajú stále nové metódy krádeže, ako napr. krádež, alebo skopírovanie kľúča od vozidla a majú k dispozícii najmodernejšie technológie na prekonanie štandardného zabezpečenia.

 Chráňte sa pred krádežou, použite zariadenia Cobra

Bezpečnostné riešenia Cobra sú dostatočne sofistikované, aby si poradili s dnešnými zlodejmi.
Cobra ponúka kompletnú sadu systémov proti krádeži pre všetky vozidlá.
Široké spektrum senzorov garantuje ochranu proti narušeniu spustením poplachu.
Všetky produkty Cobra spĺňajú najvyššie štandardy. Sú výborne integrované a nerušia sa s elektronikou vo vozidle.

 Prečo potrebujem alarm vo svojom vozidle keď mám imobilizér?

Vaše vozidlo je štandardne vybavené len imobilizérom, to znamená že nie je chránené proti vniknutiu ani vandalizmu.
Aj keď je vaše vozidlo pravdepodobne chránené proti krádeži, vaše osobné veci vo vozidle chránené nie sú.

 AUTOALARMY COBRA - Vaša prevencia pred krádežou

Autoalarmy Cobra sú vďaka vyspelej technológii, univerzálnostii a spoľahlivosti s obľubou využívané významnými výrobcami automobilov, ktorí ich používajú v prvovýrobe a ako originálne príslušenstvo.

Partnerstvo s poprednými európskymi a ázijskými výrobcami automobilov umožňuje vyvíjať optimálne riešenia zabezpečenia pre rôzne modely vozidiel.

K dispozícii sú autoalarmy ovládané diaľkovými ovládačmi s plávajúcim kódom najnovšej generácie, ako aj autoalarmy ovládané pôvodným diaľkovým ovládačom vozidla, vhodné pre všetky značky vozidiel. Štandardne sú vybavené ultrazvukovou ochranou interiéru vozidla s automatickým nastavením citlivosti, zálohovanou sirénou komunikujúcou po zbernici, obvodom na blokovanie motora, vstupmi na obvodovú ochranu. Štandardnú ochranu je možné rozšíriť o ďalšie doplnkové snímače a moduly(náklonový snímač, mikrovlný priestorový snímač, modul 2 okruhového imobilizéra...)

Pre moderné vozidlá s elektroinštaláciou s architektúrou “CAN BUS“ sú k dispozícii autoalarmy s integrovaným CANBUS prevodníkom. Väčšinu informácii, ktoré potrebujú pre svoju činnosť, dokážu prečítať priamo zo zbernice vozidla. Podstatne sa tým zjednoduší inštalácia autoalarmu a zabráni sa tým prípadným konfliktom medzi elektronikou automobilu a autoalarmom.